Ameliyatsız Meme Büyütme

Günümüze kadar meme büyütme işlemi için mutlaka cerrahi operasyon gerekiyordu. Artık yeni nesil yöntemlerle cerrahi işlem zorunlu olmayabiliyor. Hayal ettiğiniz meme estetiğini elde etmek için sizi en iyi anlayabilen ve sizin gibi düşünebilen emin eller gereklidir. Yetenekli eller ve yeni yöntemlerle başarı kaçınılmazdır. 
 
Ameliyatsız meme büyütme kendi vücut yağınızdan elde edilen kök hücreden zengin dokularla yapılır. Yağ hücrelerine ve diğer tüm dokulara zarar vermeden çalışan Vaser lipo ile vücudunuzun uygun yerlerinden yağlar alınır ve özel bir işlemden geçirilir. Bu işlemden sonra alınan yağların kök hücreden zengin kısmı ayrıştırılarak enjekte edilebilir hale getirilir. İstenilen miktara göre hazırlanan doku meme altından 2 mm’lik ufak bir delikten girilerek memeye enjekte edilir. Sonuç işlem yapıldığı andan itibaren ortaya çıkar ve bir ömür kalıcılığını koruyabilir. 
 
Diğer aquafilling gibi yapay dolgu maddelerinin tersine kendi vücut dokunuzdan elde edilerek yapılan bir işlem olduğundan tamamen zararsızdır. Kök hücreden zengin doku kolayca uyum sağlar ve doğaldır. Ayrıca protez ve dolgular gibi belli olmaz. Bu yöntem sarkmaya neden olmaz; büyümeyle beraber bir miktar dikleşme de söz konusudur. Sadece tek bir delikten yapıldığından iz kalmaz. Enjeksiyon izi hızla geçer. 
 
Cerrahi kesi söz konusu olmadığından işlem sırası ve sonrası rahat geçer. Ağırısız bir işlemdir; genel anesteziye gerek yoktur. Lokal anestezi ve sedasyon ile kısa sürede gerçekleştirilir. Bu işlem meme dışında vücudun bir çok yerine uygulanabilir. Popo, yüz veya herhangi asimetri bozukluğunda uygulanabilir. İşlem sonrası günlük hayata dönülebilir ve hastanede kalmak gerekmez.