Gıdı İnceltme - Gıdı Germe

Ameliyatsız bir biçimde boyun kısmındaki bu yağlardan çok kısa sürede kurtulmak ve sonuçlandırmak gıdı inceltme işlemi ile oldukça kolaydır.

Gıdı inceltme işlemi, çene altının daha gergin ve estetik görünümünü sağlar. Estetik ameliyatlarda tüm işlemler aslında birbirine koordineli gider. Bazen, uygulama yapılacak ise kombine yapılması daha sağlıklı sonuç vereceğinden bu şekilde tercih edilmelidir.

Yaşlanmaya bağlı gıdıda sarkmalar olmaktadır. Orta yaşlara kadar kilosu olmayan kişilerde dahi ilerleyen yaşlarda sarkma ve yağlanmalar izlenmektedir. Hemen hemen herkesin karşılaşabileceği bu durumda Lazer lipoliz, ameliyatsız kısa sürede çözüm elde edilmesine katkı sağlayacaktır.

Güzelliğimiz için yaptırdığımız tüm dokunuşlar mutlu eder ve kişinin öz güvenini artırır. Yaşımızın ilerlemesi ile aynı zamanda bölgesel kilo artışları da izlenmektedir. Çoğunlukla diyet yaparak 5-10 kilo vermiş hastalarda bile yanak, boyun, gıdı, çene, ense gibi bölgelerde incelme sağlanamadığı gözlemlenmiştir. Bu durumlarda bu bölgelerde yağlanmadan kaynaklı sarkmalar görülmektedir. 


Gıdı İnceltme Hakkında Merak Ettikleriniz

Ameliyatsız bir biçimde boyun kısmındaki bu yağlardan çok kısa sürede kurtulmak ve sonuçlandırmak gıdı inceltme işlemi ile oldukça kolaydır. Gıdı inceltme sedasyon ile lokal anestezi altında yapılmaktadır. Ciltte açılan 1-2 mm'lik deliklerden girilerek, lazer ucu ile yağlar eritilir. Oluşabilecek kısa süreli şişlik ve morarmalar sonrasında tamamen yok olmaktadır. Ameliyat sonrasında bandaj kullanılması tavsiye edilebilmektedir. 

Genç ve güzel bir görünüm elde edilmektedir. Estetik cerrahide birden çok yöntem ve uygulamalar mevcuttur. Bazen ameliyatsız uygulamalar ile de çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Küçük dokunuşlar ile büyük başarılar ve mutlu hastalar sağlanmaktadır. Çoğu zaman kombine işlemler yapılabilmektedir. Hastanın ihtiyaçlarına göre doğal görünümden uzaklaşmadan sihirli dokunuşlar sıklıkla sağlanmaktadır. Estetik cerrahide asıl başarı ameliyat değil yapılan müdahalenin çok sade ve doğal olması kişinin yüzü veya vücudu ile orantılı olmasına önem verilmesidir. Ameliyatsız işlemlerin avantajı, iyileşme sürecinin olmaması kişilerin, kısa süreli günlük yaşantılarına devam edebilmeleridir.