Lipomatik

Lipomatik

Lipomatik

Vücudunuzda yaşam tarzı ve genetiğe bağlı olarak yağlanmalar olabilir. Bu yağlar zamanla diyet ve spor ile geçmeyecek hale gelebilir. Lipomatik ağrısız liposuction sunan FDA onaylı bir cihazdır. Lipomatik ile inatçı bölgesel yağlarınızdan kolay bir şekilde kurtulmak mümkün. Lipomatik istenilen bölgede hassas ve yüksek miktarda yağ çıkarılmasını sağlayan bir teknolojiye sahiptir.

Lipomatik ince bir kanül ile 2 mm’lik tek noktadan girilerek uygulanır. İşlem öncesi bölgelere lokal anestezik sıvı enjekte edilerek uyuşturulur. İşlem ağrısız geçer böylece genel anesteziye gerek kalmaz. Lipomatik kanülü yağ hücrelerine duyarlıdır ve yüksek titreşim fonksiyonu ile maksimum etki sağlar. Damar, sinir, kas gibi diğer dokulara zarar vermez.

Lipomatik kanülü yağ olmayan bölgede otomatik olarak durur ve herhangi hasar oluşturmaz. Lipomatik işlemi diğer işlemlere göre daha kısa sürede ağrısız bir şekilde daha fazla yağ volümü toplar. Bu nedenle iyileşme süreci de daha hızlıdır.

Ciltte herhangi sarkma ve pürüze neden olmaz. Lipomatik ile 1 saat kadar kısa sürede yağlarınızdan tek seansta kurtulabilirsiniz. İşlem sonrası minimum morluk ve ödemle karşılaşılır. Oluşabilecek ödem 7-10 günlük korse ile daha aza indirilebilir. Spor ve sağlıklı beslenme ile işlem sonucunu bir ömür korursunuz.