Saç Ekimi

Saç Ekimi

Manuel Fue ile Saç Ekimi

Merkezimizde “Manuel FUE” yöntemi ve “Lateral Slit” tekniği uygulamaları ile saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi/nakli uygulamaları yapılmaktadır.

Merkezimizde uygulanan estetik cerrahi işlemlerinden saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi operasyonları “Manuel FUE” yöntemi ve “Lateral Slit” tekniği ile yapılmaktadır. Bu web sitemiz saç ekimi cerrahisi kapsamında hazırlanmıştır. Merkezimizde uygulanan diğer estetik cerrahi uygularımızla ilgili detaylı bilgilere www.huseyinguner.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Merkezimizde alanında uzman kadromuzun uyguladığı “Manuel Fue” tekniği ile saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi, ekim yaptıracak kişinin özelliklerine göre tıraşlı ve/veya tıraşsız yapılmaktadır. Saç, sakal, bıyık ve kaş nakli, extraction (greft/saç kökü-folikül çıkarma işlemi), insizyon (greftlerin ekileceği alana kesi/kanal açılması işlemi) ve implantasyon (ekim işlemi) olmak üzere üç adımda sonuçlandırılmaktadır.

Merkezimizin temel prensibi, uzman ekimiz tarafından saç ekimi ve saç dökülmesi tedavileri alanında uluslararası arenadaki gelişmeler sürekli takip edilerek, etik kurallar çerçevesinde ekim yaptıracak kişinin özelliklerine göre tespit ve değerlendirme yapılarak, hasta için en uygun çözümün uygulanmasıdır.

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin GÜNER, 1998 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’ nde başlattığı muayenehanecilik hayatına 2005 yılında Nişantaşı’nda kurduğu Güzellik Merkezi” ni ekleyerek devam etti. Yoğun çalışan her iki klinikteki iş temposu ekibe diğer plastik cerrahların katılımıyla daha da arttı. Ekip çalışmasının hastalara daha faydalı olduğuna inanan Op. Dr. Hüseyin Güner 2009 da “Nişantaşı Superplast Estetik Cerrahi merkezi’ni kurdu. ’ Beş plastik cerrah, 2 anestezi uzmanı, 2 Göz hastalıkları, 2 diş hekimi 1 pratisyen hekim olmak üzere birçok çalışanı olan Dal Merkezi başta Estetik Cerrahi olmak üzere, İleri Lazer Uygulamaları, Lazer Lipoliz, Lazer Yüz Gençleştirme, Medikal Estetik Uygulamaları, Estetik Saç Tedavileri, Göz Estetiği konularında hizmet verdi. 2017 yılında Superplast Estetik Cerrahi isim değişikliğine giderek Dr. Hüseyin Güner Estetik Cerrahi Merkezi olarak hizmete devam etmektedir.

20 yılı aşan tecrübesiyle Dr. Hüseyin GÜNER ile asistanı ve Saç Ekim Bölümü Danışmanı Seda Aylin KARA, saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi alanında uzman ekibi ile birlikte hizmet vermektedir.