Ultrashape ile vücudunuz şekillendirin ..!

Ameliyatsız teknoloji ile bölgesel yağlarınızdan ultrashape sayesinde kurtulmanız mümkün. Ultrashape ile yağ hücreleri parçalanarak vücuttan atılması sağlanmaktadır.

Bölgesel yağlanmaları olan kişilerde tercih edilmekte ve sonucundan başarı ile söz edilmektedir. Fazla kilolu olan kadın ve erkekte uygulanan başarılı bir tedavidir.

Ameliyatsız teknoloji ile bölgesel yağlarınızdan ultrashape sayesinde kurtulmanız mümkün. Ultrashape ile yağ hücreleri parçalanarak vücutdan atılması sağlanmaktadır. Ortalama 2 hafta ile 1 ay arasında parçalanan yağ hücreleri vücutdan atılmaktadır. Ultrashape yapıldığında mutlaka uyulması gereken en önemli detay; diyetten vazgeçilmemelidir.

Ameliyatsız yöntemlere her gün bir yenisi eklenerek estetik cerrahide süreç kısaltılmaktadır.Ameliyat öncesi ve sonrası iyileşme süreçlerinin olmaması ve uygulamalar sonrası başarı oranlarının yüksek olması sebebi ile güvenle tercih edilmektedir. 

Karbonhidratlı yiyeceklerden mutlaka kaçınılmalıdır. Sizin için sağlıklı bir süreç için start verilmiştir. Doğal ve metabolik bir süreç olduğundan zararsızdır ve güvenle uygulanmaktadır.

Ultrashape tüm dünyada başarı ile uygulanmaktadır. Ses dalgaları ile deri altında mekanik etki oluşturarak kademeli bir biçimde kırılır. Bu esnada yağ hücreleri parçalanır. Karın, bel, kalça bölgelerinde uygulanmaktadır. Başarılı sonuçlar sağlar. Egzersizler yapılmalı, diyet programına uyulmalı, bol su tüketilmelidir.

İdeal vücut şekillendirmede yağ dokusu inceltilmektedir. Uygulama sonrası sonuçlar 15. günden itibaren fark edilmektedir. Hastalar sonuçlardan memnun ve mutlu olmaktadır. Teknolojik yenilikler, dünyada olduğu kadar ülkemizde de çok başarılı bir biçimde uygulanarak ideal vücut şekillendirmeler sağlanmaktadır.