Yüz İnceltme

Yüz inceltme cerrahi bir yöntem değildir. Lazer ile İstediğiniz Yüze Kolay Bir Şekilde Kavuşabilirsiniz

Bazı kişilerin kiloları normal olduğu halde yanak bölgesi oldukça dolgundur, bu da onlara oldukça kilolu ifade katmaktadır. Böyle kişilerde lazer lipoliz tekniği çözüm sunmaktadır. Uygulama esnasında yağ hücreleri parçalanır. Lazer lipoliz vücutdaki yağlı tüm bölgelerde çok rahatlıkla uygulanabilmektedir. Gıdı, yüz, kalça, basen, karın-bel, diz, sırt gibi bölgelerde sıklıkla uygulanmaktadır. Yanak bölgesinin diğer bölgelere oranla erimesi biraz daha zordur. Fakat lazer lipoliz sayesinde bu çok daha kolay hale gelmektedir. Tam da mevcut şikayeti kaldırmaya yönelik yöntemdir.

Yüz inceltme cerrahi bir yöntem değildir. Anestezi gerektirmez, uygulama yapılacak bölgelerden 1-2 mm'lik kanüller yardımı ile girilir ve ışınlar yardımı ile yağ hücreleri parçalanır. Uygulama alanına göre uygulama işlem süresi, 30-40 dakika arasında değişebilmektedir. Çok hafif ödem ve morarmalar izlenmektedir. Kısa süre sonra tamamen iyileşme sağlanacaktır.

Çoğunlukla tek uygulama yeterli olabilmektedir. Vücutta tüm bölgelerde özellikle de yüz  bölgesinde çok rahat ve başarı ile uygulanmaktadır. Kısa süreli ve cerrahisiz olduğundan tercih edilmekte ve uygulanmaktadır.

Yüz inceltme operasyonu ile aynı zamanda toparlayıcı özelliği sayesinde daha sıkı bir cilt dokusu elde edilmektedir. Morarma ve ödem diğer cerrahi yöntemlere mukayese ile yok denilebilecek kadar azdır. Cerrahi girişim olmadığından kanama ve sonrası komplikasyon riski minimaldir. Lazer lipoliz uygulaması, estetik alanında yüz bölgesinde başarılı sonuçlar sağlandığından güvenle kullanılmaktadır. 

Tek bir seans ile memnuniyeti yüksek ve oldukça etkili sonuçlar elde edilmektedir. Yüz inceltme uygulamasının ardından kısa sürede günlük yaşantınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.