top of page

Karın Germe

Karın Germe

Karın Germe (Abdominoplasti)

 

Düz bir karna, şekilli ve güzel bir vücuda kavuşmak için Lazer teknolojisinden faydalandığımız yeni nesil karın germe ihtiyacınız olan işlem olabilir!

 

Karın bölgesinde sarkıklık ve gevşeklik şunlara bağlı olarak kendini gösterir: Kilo alıp verme, hamilelik, fazla kilo, mide küçültme ameliyatları. Karın bölgesinde spor ve diyetle gitmeyen bir sarkma varsa, bu sorunun çözümü karın germe işlemi ile sağlanmaktadır. Karın altındaki katlantıdan girilerek fazla deri alınmakta ve karın duvarı onarılmaktadır. Böylelikle hem fazla yağ dokusu ve deri uzaklaştırılmış olur, hem de karın ve bel bölgesi inceltilir, şekillendirilir ve vücut hatlarının ortaya çıkması sağlanmış olur. 

 

Karın duvarı onarımı (rektus plikasyonu) ise yağ dokusuna ek olarak karın kaslarının da onarılarak daha ileri incelme kazanılmasını sağlamaktadır.

 

Tüm estetik cerrahi işlemlerinde olduğu gibi karın germe ve şekillendirme işlemlerinde de teknolojiden faydalanıyoruz. Lazer SlimLipo teknolojisi ile sadece fazla deriden kurtulmakla kalmıyor, aynı zamanda geriye kalan deride sıkılaşma sağlıyor ve daha ileri inceltme ve şekillendirme sağlıyoruz. İşlem daha başarılı olup daha mükemmel sonuçlar sağlıyor. İyileşme süresi çok daha hızlı oluyor, sosyal hayata dönüş çok daha kısa sürüyor.

 

Lazer destekli karın germe işleminin fiyatı için bizimler iletişime geçin!

 

Düz bir karın ve güzel bir vücuda sahip olun. Özgüveninizi arttırarak istediğiniz kıyafetleri tercih edin. Lazer destekli Karın Germe İşlemi için bizi arayın veya Whatsapp’tan bize ulaşın.

images-1.jpg
Dr.Huseyin Guner Instagram.jpg
Huseyin Guner Whatsapp.png
download.png
download-1.jpg
bottom of page