top of page

Kök Hücreden Zengin Yağ Enjeksiyonu

Kök Hücreden Zengin Yağ Enjeksiyonu

Kök Hücreden Zengin Yağ Enjeksiyonu

 

Son yıllarda tıptaki en önemli gelişmeler kök hücre konusunda yaşanmaktadır. Bu konudaki bilimsel araştırmalar arttıkça kök hücrelerin ne kadar mucizevi oldukları her geçen gün daha iyi anlaşılmaktadır. Kök hücreler günümüzde birçok kronik hastalığın tedavisinde kullanıldığı gibi estetik tıp alanında da büyük gelişmeler sağlanmıştır. Bu kök hücrelerin ayrıştırılarak yoğunlaştırılması artık başarılabilmekte ve başta yüz gençleştirme olmak üzere, meme büyütme ve şekillendirme, vücut şekillendirme, göz çevresi estetiği gibi birçok alanda hızlı ve etkin tedavi imkanları sunmaktadır.

 

Nasıl Elde Edilir?

 

Kök hücrenin vücudumuzdaki en önemli kaynağı yağ dokusudur. Yağ dokusu kaynaklı kök hücreler (adipocyte-derived stem cells) vücutta yağ depolanan alanlardan ile özenle alınarak özel işleme tabi tutulmakta ve ayrıştırılarak özütü, yani kök hücreden zenginleştirilmiş yağ dokusu elde edilmektedir.

 

Yüze Kök Hücreden Zengin Yağ Enjeksiyonu

 

Yüz bölgesinde hacim eksikliği olan bölgelere (elmacık kemiği, göz altı, dudak, çene gibi)  enjekte edilerek hem hacim kazandırır hem de özütün içinde bulunan kök hücre ve büyüme faktörleri ile cildi tazeleyerek daha gergin, canlı ve genç bir görünüm sağlar. Aynı zamanda direk deri katmanlarına verilerek bu bölgelerde kollajen sentezini uyararak cildin parıltısını daha da arttırır.

 

Memeye Kök Hücreden Zengin Yağ Enjeksiyonu

 

Kök hücreden zenginleştirilmiş yağ dokusu, kendi başına veya meme protezine ek olarak kullanılarak meme büyütme işlemlerinde kullanılır. 

 

Vücut Şekillendirmede ve Popo Estetiğinde Kök Hücreden Zengin Yağ Enjeksiyonu

 

Başta popo şekillendirme olmak üzere, kök hücreden zengin yağ dokusu bacak bölgesinde, ellerde ve kol bölgesinde kullanılarak simetri kazandırmayı ve istenilen görünüme ulaşmamızı sağlar.

 

Kök hücreden zengin yağ enjeksiyonu, yüz gençleştirme ve vücut şekillendirmede şu anda teknolojik ve teknik olarak en üstün yöntemlerden biri olmakla birlikte hacim sağlama, deriyi germe ve gençleştirme gibi birçok mucizevi etkiyi aynı anda sağlamaktadır. İyileşme süresi son derece hızlı olan bu işlemde normal hayata ve işe dönme süresi çok kısadır.

 

Kök hücre tedavisi hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için bizi arayın veya Whatsapp üzerinden bize ulaşın.

 

Kök hücreden zenginleştirilmiş yağ enjeksiyonu ile gençleşmek ve güzelleşmek için bizimle hemen iletişime geçin!

images-1.jpg
Dr.Huseyin Guner Instagram.jpg
Huseyin Guner Whatsapp.png
download.png
download-1.jpg
bottom of page