top of page
Lazer Destekli Mini Yüz Germe

Lazer Destekli Mini Yüz Germe

Mini Yüz Germede Lazer Desteği

 

Lazer destekli mini yüz germe lokal anestezi ve sedasyon altında uygulanan, klasik yüz germeye göre çok daha küçük bir kesiden girilerek cilt altındaki bağ dokusuna da germe işleminin yapıldığı bir işlemdir. Fazla deri çıkarılarak cilt kalitesini artırmak, cilt lekelerini düzeltmek ve özellikle dudak üstünde yoğunlaşan ince kırışıklıkları açmak için ileri lazer uygulamaları eklenerek işlemin etkinliği artırılmaktadır.

 

Bu yöntem 40 yaş ve üzerinde orta ileri düzeyde sarkmaları olan tüm hastalar için uygulanabilecek bir ameliyattır. Eğer işlemin uygulanacağı kişide güzelliğin önemli bir kriteri olan elmacık kemiklerin dolgunluğu kaybolmuşsa bu bölgeye hastanın kendisinden elde ettiğimiz kök hücreden zengin yağ enjeksiyonu yapılır. Bu sayede daha alımlı ve güzel bir yüz elde edilmektedir.

 

Ameliyat sonrası oluşabilecek şişlik ve nadiren morluklar birkaç gün içinde geçmektedir. Hastalar kısa sürede tamamen normal hayatlarına dönebilirler. Lazer destekli mini-lifting klasik yüz germeyle karşılaştırıldığında; iyileşme süresinin az ve kesinin daha kısa olması, klasik yüz germeyle düzeltilemeyen ince kırışıklıkların ve cilt kalitesinin düzeltilebilmesi çok büyük avantaj sağlamaktadır.

45135737_m.jpg
images-1.jpg
Dr.Huseyin Guner Instagram.jpg
Huseyin Guner Whatsapp.png
download.png
download-1.jpg
bottom of page